Kierownik biogazowni rolniczej

Ośrodek Hodowli Zarodowej "Gajewo" Sp. z o.o. zatrudni kierownika biogazowni rolniczej.

Główny zakres obowiązków:

  • codzienna obsługa biogazowni rolniczej, w tym załadunek substratów niezbędnych w procesie produkcji biogazu, nadzór nad procesem produkcji oraz poprawnością działania poszczególnych urządzeń wchodzących w skład biogazowni;
  • przyjmowanie i rejestracja dostaw substratów dostarczanych do biogazowni wraz z kontrolą stanów magazynowych tych substratów, sporządzanie dokumentacji dotyczącej przyjmowanych dostaw;
  • terminowe sporządzanie dokumentacji sprawozdawczej;
  • udział w serwisowaniu urządzeń i sieci technologicznych (sytemu pomp, mieszadeł itp.);
  • utrzymanie porządku na terenie biogazowni i kontrola pracy podległego zespołu zgodnie z zasadami BHP;
  • nadzór nad pozostałymi pracownikami w biogazowni;
  • współpraca z pracownikami innych działów Firmy;
  • współpraca z kontrahentami Firmy;
  • raportowanie bieżących zadań Zarządowi.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne (preferowane elektryczne lub mechaniczne);
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora w zakładzie przemysłowym o podobnym profilu działalności;
  • podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • mile widziane uprawnienia do obsługi ładowarki;
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • odpowiedzialność;
  • rzetelność;
  • punktualność;
  • samodzielność;
  • dyspozycyjność;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • szkolenie techniczne z zakresu serwisu i obsługi biogazowni rolniczej oraz serwisu urządzeń znajdujących się na terenie biogazowni rolniczej;
  • szkolenia niezbędne do uzyskania wymaganych uprawnień;
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji przez Ośrodek Hodowli Zarodowej "Gajewo" Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.