Operator biogazowni rolniczej

Ośrodek Hodowli Zarodowej "Gajewo" Sp. z o.o. zatrudni operatora biogazowni rolniczej

Zakres obowiązków:

  • codzienna obsługa biogazowni rolniczej, w tym załadunek substratów niezbędnych w procesie produkcji biogazu, nadzór nad procesem produkcji oraz poprawnością działania poszczególnych urządzeń wchodzących w skład biogazowni;
  • przyjmowanie dostaw substratów dostarczanych do biogazowni;
  • serwisowanie urządzeń wchodzących w skład systemu technologicznego (m.in. pompy, mieszadła itp.);
  • serwisowanie sprzętu znajdującego się na terenie biogazowni (m.in. ładowarka);
  • utrzymywanie porządku na terenie biogazowni;
  • współpraca z pracownikami innych działów spółki;
  • raportowanie bieżących zadań do bezpośredniego przełożonego.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • odpowiedzialność;
  • rzetelność;
  • punktualność;
  • samodzielność;
  • dyspozycyjność;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze biogazowni rolniczej;
  • czynne prawo jazdy kat. T;
  • posiadanie uprawnienia do obsługi ładowarki;
  • wykształcenie średnie techniczne (elektryczne lub mechaniczne).

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie;
  • dobrą atmosferę w pracy;
  • szkolenia techniczne z zakresu serwisu i obsługi biogazowni rolniczej oraz serwisu urządzeń znajdujących się na terenie biogazowni rolniczej.