Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

FE POIS poziom pl 1 rgb

Aktualności

Podmioty zainteresowane dostawą chryzantem do biogazowni rolniczej w Tragaminie

Realizując postanowienia rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2020 roku zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu i sposobów realizacji niektórych zadań Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Dz. U. z 2020, poz.1932), Dyrektor Generalny Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa wyznaczył biogazownię w Tragaminie do przyjęcia chryzantem (jako bioodpadów), których posiadacz nie sprzedał w związku z ograniczeniami na rynku rolnym spowodowanymi epidemią COVID-19 i które nie zostały odebrane do dnia 16 listopada br.przez podmioty określone w §1 ust 6 cytowanego rozporządzenia.

W związku z powyższym przekazujemy poniżej wytyczne w zakresie odbioru chryzantem:

  1. Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju, związaną z pandemią COVID - 19, dostarczenie kwiatów może odbywać się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty w celu przekazania chryznatem.
  2. W trakcie odbioru kwiatów obowiązuje reżim sanitarny: maseczki i dezynfekcja rąk.
  3. Kwiaty powinny być dostarczone w sposób umożliwiający ich łatwe i sprawne policzenie.
  4. Kwiaty powinny być dostarczone bez opakowań plastikowych (doniczki, folie, etc.).
  5. Po odbiorze kwiatów upoważniony pracownik potwierdza ilość odebranych kwiatów na drukach ARiMR, dostępnych pod adresem:https://www.arimr.gov.pl/pomoc-krajowa/pomoc-dla-posiadacza-chryzantem-w-pelnej-fazie-dojrzalosci-przeznaczonych-do-sprzedazy-ktorzy-poniesli-straty-w-zwiazku-z-ograniczeniami-na-rynku-spowodowanymi-epidemia-covid-19.html

Rezerwacja pod numerem telefonu: 55 272 20 17

 

 

indeks