Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Aktualności

Zarządzenie w sprawie wirusa COVID-19- zasady pracy OHZ "Gajewo" Sp. z o.o.

ZARZĄD OŚRODKA HODOWLI ZARODOWEJ „GAJEWO” SP. Z O.O.

w trosce o bezpieczeństwo pracowników od  dnia 16 marca 2020 r. do odwołania wprowadza następujące zasady pracy spółki:

 

1. Praca w pomieszczeniach biurowych w siedzibie Zarządu i w gospodarstwie odbywać będzie się przy zamkniętych wejściach głównych.

2. Wszelką korespondencję w formie papierowej należy składać do skrzynki przed wejściem do budynku Zarządu. W przypadku listów poleconych zaleca się pozostawienie awizo.

3. Do odwołania wstrzymuje się spotkania z osobami z zewnątrz Spółki oraz wszelkie przyjęcia gości z zagranicy.

4. Wprowadza się zakaz przebywania na terenie Spółki osobom niezatrudnionym w firmie, a na teren gospodarstwa wejście odbywa się tylko za zgodą pracownika spółki, w określonych przypadkach. Interesantom zaleca się kontakt za pośrednictwem poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i telefonu: 55 272 20 17.

5. W sprawach niezbędnych do zapewnienia dostaw, czy sprzedaży na zewnątrz zaleca się kontakt za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

6. Dostawcy oraz odbiorcy towarów niezbędnych do zachowania ciągłości pracy Spółki przyjmowani są na zewnątrz, na świeżym powietrzu, z zachowaniem bezpiecznej odległości.

Informacja o COVID-19